Opravdová cesta za umělým sněhem + soutěž

Posted by on in Blog | No Comments

Sníh není. Ale bude. Záleží jen nás, zda ho budeme chtít. Další expedice DiscoverNow tedy vyráží sníh hledat. Hlavně ale vyrážíme zjistit příčiny, proč je sněhu tak málo a co dělat proto, aby ho bylo jako dříve.

kalalau

Abyste se během naší cesty také zapojili, tak jsme připravili soutěž o ceny od partnerů DiscoverNow. Pravidla najdete v záložce “Pravidla”. Záložku “Pravidla” najdete hodně složitě, ale kdo hledá najde. Je to jako se sněhem.

Hrajeme o super ceny… pod stromeček vám stihneme nadělit například expediční batoh Land Rover Heritage Collection od Land Rover, parádní zimní brýle SPY OPTIC od boardstar.cz, rukavice, obal na lyže CK Nev-Dama a spoustu dalšího náčiní pro dobrodruhy.

Podstata soutěže je opět jednoduchá. Stačí si tipnout kolik bude sněhu na Sněžce v pondělí 21. prosince v 06:00 SEČ. Tipovat můžete zde v komentářích, v aplikaci “Soutěž” na Facebooku DiscoverNow nebo na Instragramu spolu s označením profilu @discoveringnow. Vyhrávají přesné tipy, ale i odpovědi nejzajímavější. Nezapomeňte, že sníh se dá měřit nejen na výšku, ale i na délku, na sněhuláky nebo na vagóny. V případě většího množství správných odpovědí se soutěž prodlužuje do jarního tání. Ze soutěže jsou vyloučeni všichni, kdo by chtěli provádět nekalosoutěžní jednání a také ti, kdo neumějí prohrávat.
Soutěž bude ukončena a vyhlášena v pondělí 21. prosince hned po Večerníčku. A hned dva dny na to už můžete stát na přecpané poště a vyzvedávat si svoji výhru.